Witamy

Oferujemy Państwu ozdobne osłony na grzejniki. Obudowy grzejników wykonywane na indywidualne zamówienie, dostosowane do potrzeb klientów, w dowolnych wymiarach i kolorystyce.

Te łatwe w montażu obudowy kaloryferów dzięki specjalnie opracowanej konstukcji nie ograniczają cyrkulacji ogrzanego powietrza oraz umożliwiają swobodny dostęp do zaworów termoregulacyjnych. Mocowania osłon nie mają kontaktu z grzejnikami, dzięki temu zachowana jest gwarancja na kaloryfery.

Oferowane przez naszą firmę osłony grzejnikowe są obecnie coraz częściej stosowane nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych (uzupełnijąc pokojowe meble, kuchenne meble itp), ale również w lokalach użytkowych i biurach. 

Ozdobne obudowy na grzejniki podnoszą jednocześnie funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji osłon. Firma działa od 1995 roku. Do roku 2010 nazywała się Rafał Olkuśnik.

W ciągu dwudziestu dwu lat działalności wykonaliśmy ponad 5500 zamówień i nie otrzymaliśmy ani jednej negatywnej opinii.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraj. Korzystamy z materiałów i lakierów najwyższej jakości i udzielamy 36-o miesięcznej gwarancji. Stosujemy lakiery włoskiej firmy RENNER, blachy perforowane niemieckiej firmy MEVACO i matę rattanową pochodzącą ze wschodniej Azji.

Naszymi klientami w latach 2012-2016 byli między innymi:

  1. Sylwia Kuczkowska "W PUSTYNI I W PUSZCZY" ul. Hlonda 4A m 21, 02-972 Warszawa
  2. Szkoła Podstawowa Nr 39 ul. Obrońców Pokoju 4 44-105 Gliwice
  3. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE "BUDOPOL" - Spółka Akcyjna ul. Fordońska 199 85-739 BYDGOSZCZ
  4. PBH Izolbud sp. z o.o. ul. Bokserska 39 02-690 Warszawa
  5. Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego ul. Łazienkowska 7 00-449 Warszawa
  6. Centrum Edukacyjne "ANESPO" Aneta Krzykawska Brzękowice Dolne 15 42-504 Będzin
  7. KLUB MALUCHA BABY TOWN ARMII KRAJOWEJ 18 97-400 BEŁCHATÓW
  8. Gminne Przedszkole w Łanach Wielkich ul. Wiejska 9 44-153 Łany Wielkie
  9. ZPR EXPRESS Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa
  10. PRESCHOOL GROUP Sp. z o.o. Rokosowska 7/56, 02-348 Warszawa
  11. Zespół Szkół nr 23, ul. Górnośląska 31, 00-432 Warszawa
  12. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej, al. Kompozytorów Polskich 1, 20-848 Lublin
  13. PHU Probud S.C., Władysławów 11A, 96-500 Sochaczew
  14. GOLO-BUD MARCIN GOLONKA, UL. JANA PAWŁA II 61 B, 33-340 STARY SĄCZ
  15. Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
  16. BUK - Wygoda S.C R.I. Stegienka, ul. Dolna 1, 05-090 Raszyn
  17. Przedszkole Niepubliczne im. Księdza Bronisława Markiewicza, ul. Bolesława Śmiałego 37, 02-496 Warszawa
  18. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach, ul. Batorego 11, 05-091 Ząbki
  19. Fundacja Szkoły Społecznej, ul. Armii Krajowej 9, 05-075 Warszawa-Wesoła
  20. Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika, Nowa Wieś, ul.Główna 96, 05-806 Komorów
  21. Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" SKT STO nr 102, ul. Głogowa 2B, 02-639 Warszawa
  22. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Lisikierzu, Lisikierz 22a, 21-426 Wola Mysłowska
  23. Firma Usługowa Handlowa Jerzy Gajownik, Ul. Prosta 3, 21-470 Krzywda
  24. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bejscach im.gen.F.Kamińskiego w Bejscach, Bejsce 233, 28-512 Bejsce
  25. Roboty Budowlane i Handel M.Jarosz, ul. Bema 51, 05-420 Józefów
  26. Niepubliczne Przedszkole - Dębowy Raj - Wrzesień Danuta, ul. Cegłowska 13A, 01-803 Warszawa
  27. M&K Zakopane s.c., Ul. Poligonowa 1/44, 04-052 Warszawa
  28. Łunibud sp.j., ul. Orla 11 lok. 51, 00-143 Warszawa
  29. PRO BEANUS Sp. z o.o., ul. Bokserska 48 m. 9, 02-690 Warszawa
  30. Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Sikorskiego 74, 41-809 Zabrze
  31. Klub Malucha A-Kuku , Marta Rakowska, Ul. Strzygłowska 61, 04-872 Warszawa
  32. Klub Maluszka Żabuch Magdalena Czajko, ul. Piastów Śląskich 37/1, 01-494 Warszawa
  33. DOMKAT S. A., ul. Budowlana 19, 41-100 Siemianowice Śląskie
  34. Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Wyczółkowskiego 32a, 59-920 Bogatynia
  35. International Education Anna i Krzysztof Traczyńscy Sp. J., ul. Przejazd 2, 02-654 Warszawa
  36. Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2, Brygadzistów 18, 01-384 Warszawa
  37. Klub Dziecięcy ,,MUCHOMOREK" Ewelina Getz-Michalak, ul.Okrzei 12, 67-120 Kożuchów
  38. Usługi Ogólnobudowlane BOG-BUD Bogdan Galiński, Gawłowo 4, 05-190 Nasielsk
  39. Przedszkole Nipubliczne Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus, Kaczorowska 3, 02-495 Warszawa
  40. P.W. MIG-BUD Sp. z o.o., ul. Boremlowska 46, 04-347 Warszawa,
  41. Przedszkole Nr 366, ul. Hawajska 7, 02-776 Warszawa
  42. ZOO Wroclaw, Sp. z o.o., ul. Wroblewskiego 1-5, 51-618 WROCLAW
  43. Zespół Szkół Nr 76, ul. Dwóch Mieczy 5, 04-491 Warszawa
  44. Kontraktor Piotr Ostrowiecki, Sochonie 96/45, 16-010 Wasilków
  45. Przedszkole integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina", Sielecka 26, 00-738 Warszawa,
  46. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom Mamy Siebie przy SOSW, ul. Zamojska 16A, 22 - 500 Hrubieszów
  47. Powiatowy Urząd w Zambrowie, ul. Fabryczna 3, 13-300 Zambrów
  48. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie, 83-110 Tczew,ul. Gdańska 2
  49. A.S. Nasza Szkoła, ul.Ks.Abp.E.Kisiela 8, 15-361 Białystok
  50. P.I.B. Euroinstal-bud, ul. Orłowskiego 41, 04-830 Warszawa
  51. INDEKS Mariola Łomnicka-Siadek, ul. Daniłowskiego 12/44, 01-833 Warszawa
  52. Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiej, Kępa Piotrawińska 8, 24-335 Łaziska
  53. EGP-ECO Sp z O.O., Ul. złota 61 lok 101, 00-819 WARSZAWA
  54. RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ z Oddziałami Integracyjnymi Nr 189, ul. Dwóch Mieczy 5, 04-491 Warszawa
  55. Zakład Budowlano-Montażowy "COMPLEX" Andrzej Sawczuk, ul. Wielkopolska 16, 75-393 Koszalin
  56. "Instal - Głogów" Sp. z o.o., Ul. Wierzbowa 5, 67-200 Głogów
  57. Zespół Szkół Nr 68,ul. Hoża 11/15, 00-528 Warszawa
  58. Fundacja Szkoły Społecznej, ul. Armii Krajowej 9, 05-075 Warszawa-Wesoła
  59. PRO EDUKADO Kempka, Kwiatkowska sp.j., ul. Bruna Juliana 9 m. 235, 02-594 Warszawa
  60. Joanna Gajzler Klub Malucha "TYGRYSEK", ul. Kononowicza 6/8, 98-100 Łask
  61. P.P.H. "KRAWCZYK" s.c. Jan Krawczyk Halina Krawczyk, ul.Jodłowa 21, 27-200 Starachowice
  62. AD Lider Andrzej Daniluk, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 5/3, 05-191 Stare Pieścirogi
  63. Unikat Bis Joanna Wojszcz, Nauczycielska 12, 03 689 Warszawa
  64. Dom Pomocy Społecznej Im. M. Rataja, Ul. T.Kościuszki 1, 21-150 Kock
  65. DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski, Gulczewo, ul. Wspólna 30, 07-200 Wyszków
  66. Specjalny Osrodek Szkolno- Wychowawczy nr 4, 31-067 Kraków, ul. Wietora 7
  67. PPUH STOLIBUD sp. z o.o., ul. W.Pola 36, 40-596 Katowice
  68. Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Ul. Młynarska 46, 01-171 Warszawa
  69. ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY KRASNALKI KATARZYNA DOMŻAŁA, 05-126 Stanisławów Pierwszy, ul.J.Kazimierza 381
  70. Loud and Clear Mikołaj Malanowski, ul. Modlińska 7, 05-870 Błonie
  71. ANŁUK sp. z o.o., ul. Okrzei 22 lok. 3A, 03-710 Warszawa
  72. Magiczny Świat Dziecka - Tomasz Sochacki, ul. Świderska 104/2, 03-128 Warszawa
  73. Przedszkole Niepubliczne "SIGMA i PI" Mariola Bujacz, ul. Kosynierów 17, 21-040 Świdnik
  74. Zakład Budowlany s.c. Daniel i Józef Boćkowscy, ul. Matuszewskiego 22, 06-300 Przasnysz
  75. Żłobek Smoczek Anna Borowik, ul. Rodziewiczówny 30 D, 84-230 Rumia
  76. Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Spółka z o.o. Spółka komandytowa, ul. Dostępna 60, 01-490 Warszawa
  77. Graf Firma Wielobranżowa Sp. Jawna, ul. Zakopiańska 201, 60-467 Poznań
  78. Stowarzyszenie Pomocy Samotnym Matkom "NADZIEJA", ul. 11 listopada 4, 22-200 Włodawa
  79. Łukasz Wielec Maat Consulting, Woronicza 76/130, 02-640 Warszawa
  80. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 310, ul. Jana Brożka 17, 01-451 Warszawa
  81. Klub Szczęśliwego Malucha Świderkowo Maciej Świderek, ul. Cieszkowskiego 70, 60-462 Poznań
  82. DELTA BIS BARTOSZ MYSIEWICZ, ul. Wolfkego 2 lok. 41, 01-494 Warszawa
  83. Niepubliczne Przedszkole "Zakątek Marzeń", ul.Długa 84, 42-500 Będzin
  84. PPHU P&M Marcin Kołodziej, Niebylec 193, 38-114 Niebylec
  85. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 56, Antoniego Fontany 1, 01-835 Warszawa
  86. Art-Gold Ewa Drozdowska, ul.Drozdowa 60a, 71-221 Szczecin
  87. Homehelper Magdalena Szmidt, Ul. Wolności 45/12, 81-327 Gdynia
  88. Przedszkole Publiczne Nr 9, ul. Kalińska 4, 26-600 Radom
  89. Rada Rodziców przy Predszkolu Publiucznym Nr 9 w Radomiu, ul. Kalińska 4, 26-600 Radom
  90. Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek", ul. Powstańców Śl. 109, ul. Powstańców Śl. 109
  91. Time for you Anna Korzeniewska, Ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
  92. ERUDITIO M. Kuligowska, J.Kuligowski S.C., ul. Puchaczy 41, 02-837 Warszawa
  93. MARBUD Usługi Remontowe Marcin Janiszewski, Izabelów 103, 26-200 Końskie
  94. Kraina Marzeń Grzegorz Tarka, ul.Ludwika Solskiego 29, 45-564 Opole
  95. Przedszkole Niepubliczne "Pod Dębami", ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka
  96. ART BENATA Beata Łęska-Jasiak przedszkole Fiqmiku, ul. Szarotki 6 m.7, 02-609 Warszawa
  97. F.B.I. TASBUD Czapczuk Teresa, ul. Balaton 20, 01-981 Warszawa
  98. Stowarzyszenie Rozwoju Społeczno-Gospodarczego "Wiedza", Ul. Żelazna 67/18, 00-871 Warszawa
  99. Szkoła Podstawowa im. ks. B. Nowosada w Wożuczynie, Wożuczyn 182, 22-640 Rachanie
  100. Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16, 15-662 Białystok
  101. Niepubliczne Przedszkole - Zielone Przedszkole, ul. Długa 19, 05-806 Komorów
  102. LW Development Sp. z o.o. S.K.A., ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa
  103. FHUP Krzysztof Rutkowski, ul. Moniuszki 71, 06-200 Maków Mazowiecki
  104. Zakład Usług Ogólnobudowlanych Alojzy Pilaciński, Wilków Polski 28, 05-155 Leoncin
  105. Firma Budowlana REMBISZ Ryszard Rembisz, Zielonka 39A, 36-130 Ranizów
  106. Klub Dziecięcy "Kubusiowy Raj" w Lelicach, ul. Szkolna 1, 09-213 Gozdowo
  107. Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zajchowskiego 12, 82-300 Elbląg
  108. Ene Due Rabe Klub dziecięcy Beata Kołecka, ul. Międzygwiezdna 2c/33, 80-299 Gdańsk
  109. ASECO 4 Anna Leszczyńska, ul. Cedyńska 11/1, 71-570 Szczecin
  110. U.R.B. Eurobud - Grzegorz Tronina, Wręczycka 11A/107, 42-202 Częstochowa
  111. PRZEDSZKOLE NR 93, ul. Jana Brożka 5, 01-451 Warszawa
  112. Ab Initio Monika Kołodziejczyk, Ul. M. Kajki 41b/2, O4-634 Warszawa
  113. Karolina Małachowska - Usługi Opieki Nd Dzieckiem, Al. Wilanowska 9a lok. 58, 02-765 Warszawa
  114. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie, ul. Gdańska 2, 83-110 Tczew
  115. Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie, ul.Szkolna 5, 05-205 Klembów
  116. Filomata Sp.z o.o, ul.Bojkowska 20a, 44-100 Gliwice
  117. AMNIS Wspieranie Rozwoju Dziecka Psycholog Marzena Kołnierzak, Al. Sienkiewicza 90, 05-126 Nieporęt
  118. Moduł Kontrakt Sp. z o.o., ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa
  119. Przedszkole Niepubliczne "Akademia Małego Smerfa" Marta Wernicka, ul. T. Załęskiego 4, 06-450 Glinojeck
  120. Hydro-styl Grzegorz Kiszel, ul. Reymonta 1, 05-240 Tłuszcz
  121. Zakład Budowlany Raf-Bud Rafał Rasielewski, oś. Wybickiego 10/18, 83-300 Kartuzy
  122. Przedszkole Dzieci Świata M. Pilaszek-Lipka J. Kant s.c., ul. Dywizjonu 303/125, 01-470 Warszawa
  123. Playhouse 2 s.c., ul. Targowa 49/51/68, 03-728 Warszawa
  124. Z.P.H.U. " REMSTOL" Usługi Ogólnobudowlane Józef Wybrańczyk, ul. Ks. Tischnera 69, 43-100 Tychy
  125. Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu, Święcieniec 10A, 09- 472 Słupno
  126. Zespół Szkół Samorządowych w Sztabinie, ul. Augustowska 82, 16 – 310 Sztabin
  127. TOP Marko Ignacy Markowski, ul. Tokarska 6, 40-859 Katowice
  128. DEMAX sp. z o.o., ul.Harcerska 11, 27-200 Starachowice
  129. Rada Rodziców Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 310, ul. J. Brożka 17, 01 - 451 Warszawa
  130. Miejska Świetlica Profilaktyczna, ul. Handlowa 2, 34-200 Sucha Beskidzka
  131. Przedszkole Samorządowe Nr 68 im. J.Korczaka, ul. Mieszka I 19, 15-054 Białystok
  132. Szkoła Podstawowa nr 128, ul. Kadetów 15, 03-987 Warszawa,
  133. HYDROS P.S.B. Marian Saletra, ul. Kulczyńskiego 14 pok. 31, 02-777 Warszawa
  134. People Group Sp. z o.o., ul. Imielińska 7, 02-710 Warszawa
  135. Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej, ul. J. Brożka 1a, 01-442 Warszawa
  136. Dom Malucha Bajeczkowo Aldona Mencel, Złotniki, ul.Krótka 6, 62-002 Suchy Las
  137. Stowarzyszenie "Mamy Siebie", ul. Zamojska 16A, 22-500 Hrubieszów
  138. P. SŁUPIŃKA, A. GOŹDZIAK - PRYWATNA OPIEKA NAD DZIEĆMI, UL. UŁAŃSKA 15/64, 60-748 POZNAN
  139. Firma Ogólnobudowlana INSTALTECH Józef Sławinowski, ul. Budowlanych 5/12,87-800 Włocławek
  140. Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego, ul. Zbaraska 3, 04-014 Warszawa
  141. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, ul. Radosna 11, 02-956 Warszawa
  142. Szkoła Podstawowa w Kaznowie, Kaznów Kolonia 26, 21-110 Ostrów Lubelski
  143. TPD ZMOW, ul. Kredytowa 1A lok.13, 00-056 Warszawa
  144. HYDROS P.S.B. Marian Saletra, ul Kulczyńskiego 14 pok.31, 02-777 Warszawa
  145. IMPULS S.C. Centrum Języków Obcych Tatiana Redel, Michał Redel, ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz
  146. Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II, ul. 11-go Listopada 4A, 05-091 Ząbki
  147. ,,Kochany Maluch" Anna Myśliwiec, ul. Rudnickiego 3A lok. 6H, 01-858 Warszawa
  148. E.W. RENTAL sp. z o.o., ul. Trakt Lubelski 166, 04-790 Warszawa
  149. Przedszkole Niepubliczne "Calineczka" Marzena Król-Holmer, ul. Grecka 2, 75-430 Koszalin
  150. FLIS, PIERZCHAŁA SP.J., TARTAK BRZÓZKI UL. LETNISKOWA 4A, 96-325 RADZIEJOWICE
  151. Wschodnia Agencja Rozwoju Sp. z o.o., ul. Koncertowa 19/35, 20-866 Lublin
  152. "Kubusiowy Raj" Magdalena Wawrzacz, ul.Radzymińska 202A, 03-674 Warszawa
  153. Olmed sp zoo, ul. Nałkowksiej 1, 32-300 Olkusz
  154. Gimnazjum w Borzechowie, Borzechów Kolonia 227, 24-224 Borzechów
  155. ANBUD firma usługowo-handlowa Andrzej Zyguła, Trąbki 451, 32-020 Wieliczka
  156. Mleczarnia „Turek” Sp. z o.o., ul. Milewskiego 11, 62-700 Turek
  157. Gmina Świeszyno Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie, Konikowo 47, 76-024 Świeszyno
  158. Zakład Usługowo-Produkcyjny AKUS Andrzej Kuś, ul. Sucha 14B, 41-200 Sosnowiec
  159. "CYRK MALUCHA" Barbara Kotynia, Stanisławów 44, 42-165 Lipie
  160. Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego, Bujny Szlacheckie 51, 97-425 Zelów
  161. ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ, UL.SIKORSKIEGO 6, 62-560 SKULSK
  162. OPTYKA OXYS SP.J.P.GOŁEBIOWSKI,M.KULAS, MODRZEJOWSKA 80, 42-500 BĘDZIN
  163. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k., ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź
  164. Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, ul. Kościuszki 36, 25-316 Kielce
  165. Bursa Szkolna w Lubartowie, 21-100 Lubartów, ul. 1-go Maja 82
  166. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach, Kaliszki 170, 05-152 Czosnów
  167. Gmina Andrzejewo, ul. Warszawska 36, 07-305 Andrzejewo
  168. PPHU ZIMAX-BUD ZBIGNIEW JASIŃSKI, AL.KRAKOWSKA 186, 05-552 ŁAZY
  169. Kancelaria adwokacka, Piotr Pszczółkowski, Al. Kościuszki 53/1, 90-514 Łódz
  170. Szkoła Podastawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Słupi, Słupia 43, 09-226 Zawidz Kościelny
  171. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, ul. Kościuszki 40/41, 97-425 Zelów
  172. Haftinex Ewa Drozd, Wiejska 22/3, 55-095 Długołęka
  173. BALONIK Manuela Prekiel, os. 700-lecia 5b/2, 44-240 Żory
  174. PHPU ZUBER, Andrzej Zuber, ul. Krakowska 29C, ul. Krakowska 29C, 50-424 Wrocław
  175. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Smerdynie,28-200 Staszów, Smerdyna 100
  176. Klub Maluszka "Zaczarowane Rybki" Yuliia Kolesnykova, ul.Górczewska 181/102D, 01-459 Warszawa
  177. PUNKT PRZEDSZKOLNY ,,BĄBEL" JOANNA WOŻNIAK, UL.KASPROWICZA 60, 95-100 ZGIERZ
  178. Niepubliczne Przedszkole Puchatek Marian Mazur, ul. 3 maja 30, 42-300 Myszków
  179. Nowa Szkoła sp. z o.o., Polskiej Organizacji Wojskowej 25, 90-248 Łódź
  180. Bejbi Care Urszula Sowińska, 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania AK `Żmija` 19a
  181. PHU Baryłka Jacek Sieradzki, 27-600 Sandomierz, ul. Krakowska 36d
  182. N-joy English Iwona Durka, ul. Jana Pawła II 260, 05-077 Warszawa-Wesoła
  183. Centrum Mowy i Rozwoju DIALOG WIOLETA CHACIŃSKA, 05-230 Kobyłka
  184. Usługi Edukacyjno Wychowawcze Marian Szostak, ul. Tuwima 19, 05-084 Leszno
  185. BUDPOL Nowak i wspólnicy Sp.j, Ul. Podleśna 18, 05-075 Warszawa Wesoła
  186. Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza, ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa
  187. Żłobek Niepubliczny "Mali Artyści" Katarzyna Wesołowska, ul. Szamotulska 12b, 62-090 Rokietnica
  188. Gminne Przedszkole w Sierakowicach, Ul Wiejska 1, 44-156 Sierakowice
  189. Samorządowe Przedszkole ,,Niezapominajka", 09-472 Słupno, ul. Kościelna 13
  190. P.U.H. Meritum Adam Kruk, Ul. Struga 29, 20-709 Lublin
  191. Dorbud S.A., ul. Zagnańska 153, 25-583 Kielce
  192. Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu, 09-472 Słupno, Święcieniec 10A
  193. CENTRUM SEDNO Sp. z o.o., Ul. Niepodległości 44-48, 75-252 Koszalin
  194. Santrek sp. z o.o., ul. Teligi 12 lok 32, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
  195. Firma Budowlana REMBUD PLUS Aneta Rus, ul. Paderewskiego 38, 42-400 Zawiercie
  196. NOVATEC Sławomir Nowaczyk, ul. Kraszewskiego 7, 44-200 Rybnik
  197. Zielone Winiary s.c. M. Bobrowska, D. Bobrowski, G. Więckowski, ul. Pułaskiego 2/3c, 05-660 Warka
  198. MKW Budownictwo sp. z o.o., ul. Akacjowa 4, 55-010 św. Katarzyna
  199. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2, ul. Porzeczkowa 3, 31-234 Kraków
  200. Przedszkole Nr 228, ul. Marzanny 8, 02-649 Warszawa
  201. Grupa Edukacyjna S.A., ul. Łódzka 308, 25-655 Kielce
  202. P.O.D. Ins, Piotr Derwich, ul. Mickiewicza 86, 66-300 Międzyrzecz
  203. EUROINSTAL-BUD Wojciech Onopiak, ul. Orłowskiego 41, 04-830 Warszawa
  204. EDU-KOM sp. z o.o., 30-362 Kraków, ul. Ceglarska 23/48A.
  205. Gmina Dobromierz, Plac Wolności 24, 58-170 Dobromierz
  206. Biur-Pol Zbigniew Sobień, ul. 1905 roku 60, 26-600 Radom
  207. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach, Kaliszki 170, 05-152 Czosnów
  208. Teneo s.c. Łukasz Wasielewski Maciej Wasielewski, ul. Trylogii 2/16, 01-982 Warszawa
  209. Świetlica Środowiskowa nr 2 "Schowek", ul. 11-go Listopada 4, 05 - 091 Ząbki
  210. Zakład Usług Technicznych EMBUD, ul. Kopalniana 10a, 41-208 Sosnowiec
  211. Stowarzyszenie Oświatowe "Mała Szkloła" w Bukowinie Bobrzańskiej, Bukowina Bobrzańska 34, 68-100 Żagań
  212. BIURO MEBLE Sp. z o.o., ul. Szafera 2E lok. 2, 78-400 Szczecinek
  213. Aquila Karolina Jurkiewicz, ul. Jagiellońska 31, 59-230 Prochowice
  214. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im Marii Konopnickiej, ul. Piastowska 55, 72-600 Świnoujście
  215. Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Wawelska 48, 02-067 Warszawa
  216. Przedszkole Niepubliczne Muzyczno-Taneczne "Melodia", ul. Dunikowskiego 2, 05-501 Piaseczno
  217. LW Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A, ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa
  218. Firma Budowlana "Anna-Bud" Sp. z o.o., Bilcza, ul. Marmurowa 60, 26-026 Morawica
  219. Pomiar Sp. z o.o., Brzezińska 256, 92-703 Łódź
  220. Parafia Ewangelicko-Augsburska, ul. Kazimierza Wielkiego 29, 50-077 Wrocław
  221. Domkat S.A., ul. Budowlana 19, 41-100 Siemianowice Śl.
  222. Gmina Darłowo, ul. J.H. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
  223. "DETAL" Piotr Iskrzyński, ul. Ciepła 56, 97-500 Radomsko
  224. BUD-REM Anna Zadrożna, Ciepielowice, ul.Topolowa 2A, 49-120 Dąbrowa
  225. DRZEWIARZ BIS SP. Z O.O., UL. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 46 A, 87-600 LIPNO
  226. Envirotech sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 7, 60-845 Poznań
  227. Przystań Szkraba s.c., ul. Mehoffera 68a/36, 03-131 Warszawa
  228. Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Hyżnem, Hyżne 103, 36-024 Hyżne
  229. Przedszkole Miejskie nr 24 w Bytomiu, ul. Gen. N. Okulickiego 12a, 41-902 Bytom
  230. Gmina Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów
  231. PRZEDSZKOLE NR 146, ul. Sandomierska 2, 02-567 Warszawa
  232. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach z siedziba w Tomaszkowicach, Tomaszkowice 453 , 32-020 Wieliczka
  233. Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach, Plac Pokoju 1, 44-253 Rybnik
  234. PUH SPEED Elżbieta Szymańska, al.Waszyngtona 33 m 89, 04-030 Warszawa
  235. PRZEDSZKOLE NR 183, ul. Jagiellońska 28, 03-719 WARSZAWA
  236. Usługi Instalacyjno-Budowlane Czesław Chilmon, ul.Podskarbińska 10A m25, 03-833 Warszawa
  237. Zespół Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu, Stary Jarosław 71, 76-150 Darłowo
  238. Gimnazjum im. Czesława Miłosza, Topola Królewska 66, 99-100 Łęczyca
  239. Przedszkole nr 116, ul. Okopowa 31, 01-059 Warszawa
  240. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Kosonóg, Marian Kosonóg, ul. Gazowa 4 pok. 201, 26-600 Radom
  241. Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Jedności 35, 44-119 Gliwice
  242. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lubniu, Lubień 513, 32-433 Lubień
  243. Żłobek Miejski w Otwocku, ul. Wronia 7, 05-400 Otwock
  244. Przedszkole Niepubliczne im. Ks. B.Markiewicza, Ul. B. Śmiałego 37, 02-496 Warszawa
  245. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie, Czostków 86, 29 - 105 Krasocin
  246. Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie, Szydłowo 43, 64-920 Szydłowo
  247. Zakład ogólno budowlany Bor Bud sp. z o.o. sp. K., Wyścigowa 36, 53-012 Wrocław
  248. Zielona Akademia Ewa Drozd, ul. Warszawska 768, 05-083 Zaborów
  249. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marzena Spaczyńska-Rusak, ul. Iwaszkiewicza 5/102, 59-220 Legnica
  250. EURODOM Jarosław Dąkowski, 87-605 Tłuchow, Tłuchówek 44
  251. Rafał Michniewicz Usługi Doradcze, ul. Obrońców Tobruku 25/50, 01-494 Warszawa
  252.  MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k., Ul. Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
  253. "KOWIKO" Wiesław Kokoszycki, ul. Lipowa 14, 05-430 Celestynów
  254. Związek Polskich Kawalerów Maltańskich, al. Kasztanowa 4A, 30-227 Kraków,
  255. Przedszkole nr 133, ul. Okopowa 7a, 01-063 Warszawa
  256. R a f a ł R o g a l s k i K A N C E L A R I A A D W O K A C K A, ul. Gen. F. Sławoja Składkowskiego 3 lok. 261, 02-497 Warszawa
  257. P.H.U. Sławomir Kuś instalacje sanitarne i c.o., ul. Ochodzka 35, 43-502 Czechowice-Dzidzice
  258. Hotel - Restauracja "VARIA" s.c. M.G.M. Garbacz, ul. Hallera 30, 13-200 Działdowo
  259. Ecotemat sp. z o.o., ul. Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość
  260. Biper s.c. Violetta Steliga Barbara Kazimierska, Przeclaw 49a/6, 72-005 Przeclaw
  261. Stowarzyszenie Absolwentów Dzieło, Skwer KS. Kard. S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa
  262. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin
  263. I.C. consulting Ireneusz Adam Ciach, ul. Pałacowa 8b/3, 62-070 Dąbrówka
  264. HIT HORS Sylwia Zarzycka-Cybulska, ul. Kś. Ignacego Kłopotowskiego 33, 03-720 Warszawa
  265. Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie Filia Mrzeżyno, ul. Świerczewskiego 18, 72-330 Mrzeżyno
  266. DAN POL M. Piechota spółka jawna, ul. Muraraska 28, 43-100 Tychy
  267. Firma POLDEX Michał Mleczko, Dąbrówka Tuchowska 13A, 33-170 Tuchów
  268. Publiczne Przedszkole nr 1 w Zwoleniu, ul. Kościuszki 11, 26 - 700 Zwoleń
  269. C&K sp. z o.o, ul. Łukowska 3/21, 04-113 Warszawa
  270. Gmina Przytoczna, ul.Rokitniańska 4, 66-340 Przytoczna
  271. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich, ul. Łukasińskiego 24, 42-207 Częstochowa
  272. Firma RAKOCZY Instal-Bud Stanisław Rakoczy, ul. Inżynierska 8E, 20-484 Lublin
  273. PPHU EDU-MAX Sławomir Złoch, Bącka Huta 17C, 83-334 Miechucino
  274. Nauczanie Językow Obcych Przemysław Czarnecki, Al. Mickiewicza 14a, 77-400 Złotów
  275. Akademia Przedszkolaka Agnieszka Tkaczyk, ul.Majolikowa 29, 03-125 Warszawa
  276. Zakład Techniczno – Budowlany POLBAU Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 25, 45-323 OPOLE
  277. Paweł Kurkowski Ogródek Krasnoludków, ul. Reduta 31/28, 31-421 Kraków
  278. MY FILM PRODUCTIONS, ul. Solec 81B/A-51, 00-382 Warszawa
  279. TPD ZMOW, ul. Kredytowa 1 A lok. 13, 00-056 Warszawa
  280. ZPHU ROMA Robert Matkowski, ul. Żwirki i Wigury 58, 22-600 Tomaszów Lubelski
  281. Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan, ul.Filipinki 6, 02-207 Warszawa
  282. ATO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. Oddział w Dobrodzieniu, ul. Szemrowicka 2b, 46-380 Dobrodzień
  283. BUDI-KRUSZ SP. Z O.O., UL. RYNEK 44, 36-050 SOKOŁÓW MŁP.
  284. Lalibam S.C., ul. Kossaka 12, 01-756 Warszawa
  285. Studio Hollywood Nails Monika Krycka, Świętokrzyska 30 lok. 150, 00-116 Warszawa
  286. Specjalny Osrodek Wychowawczy im. Matki Kolumby Białeckiej, ul. Karczówkowska 15, 25-711 Kielce
  287. Miasto Stołeczne Warszawa, Pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
  288. WOKAMID Sp. z o.o., ul. Dworcowa 8, 66-340 Przytoczna
  289. Baltic Sea Trans Piotr Tarnowski, ul.Niepodległości 46/11, 64-965 Okonek
  290. Wyższa Szkoła Pedagogiczna im.J.Korczaka w Warszawie, Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, ul.Sikorskiego 23, 10-088 Olsztyn
  291. Szkoła Podstawowa w Palikijach, Palikije Pierwsze 85 B, 24-204 Wojciechów
  292. Zakład Remontowo Budowlany Zbigniew Rachwał, ul. Partyzantów 25, 23-300 Janów Lubelski
  293. ROSART, ul. Gabriela 3, 01-347 Warszawa
  294. P.P.H.U.PABLO.s.c, TEKLINÓW 148, 98-400 WIERUSZÓW
  295. EMBUD Edward Markowski, ul. Ignacego Krasickiego 32A, 07-202 Wyszków
  296. Przedszkole Samorządowe nr 64, Ul. Dubis 12, 15-349 Białystok
  297. KM KONRAD MICHALAK, UL. WESOŁA 5, 05-800 PRUSZKÓW
  298. Joanna Reczek KaRad, ul. Małopolska 187, 32-851 Jadowniki
  299. Barbara Przybysz BAMAR, ul Na błonie 3B/6, 30-147 Kraków
  300. Lalilu Dorota Ruszkiewicz, ul Zimorowicza 4/6, 02-062 Warszawa
  301. Akademia Kajtka Marta Kwapisiewicz Magda Trepczyńska s.c., Rydygiera 15 A lok U3, 01-793 Warszawa
  302. PUH Martex Tomasz Jechowicz, Kazuń Nowy 39, 05-152 Czosnów
  303. 10Clouds Sp. z o.o., Ul. Poselska 29, 03-931 Warszawa
  304. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe MIRS Sp. z o.o., Saplice ul. Kasztanowa 3, 56-400 Oleśnica
  305. Zespół Szkół Publicznych w Kazuniu Polskim, ul. Szkolna 2, 05-152 Czosnów
  306. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10, Ul. Wodzisławska 46, 44-200 Rybnik
  307. Przedszkole nr 5 "Weseli Sportowcy", Ul. Osiedlowa 19, 62-030 Luboń
  308. FIBA s.c. Grzegorz Piwnik, Piotr Iskrzyński, ul. Sucharskiego 49, 97-500 Radomsko
  309. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach, Masłowce 1, 98 - 300 Wieluń
  310. Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta, Wiączyń Dolny 18, 92-701 Łódź
  311. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, ul. Miodowa 22c-d, 00-246 Warszawa
  312. ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 9 I GIMNAZJUM NR 9 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO, ul. Wiolinowa 6, 02-785 Warszawa
  313. Szkoła Podstawowa nr 355, Ul. Ceramiczna 11, 03-126 Warszawa
  314. PUH M-BUD Marcin Pyczak, ul. Powstańców Śl. 12, 55-120 Oborniki Śl.
  315. ZPUH "POCHBUD" Pocheć Stanisław, Włodarczyk Jerzy sp.j., ul. Myśliwska 1a, 27-200 Starachowice
  316. Zakład Usług Wod.-Kan. i C.O Kazimierz Czajkowski, ul. Kopernika 12, 18-200 Wysokie Mazowieckie
  317. INVEKO S.C. Agata Gut Rafał Gut, ul. Floriańska 50, 32-590 Libiąż
  318. Instal-Mont Instalacje wod-kan, c.o., gaz i klimatyzacji Sebastian Skuza, ul. M. C. Skłodowskiej 1, 28-200 Staszów
  319. Przybylski Budownictwo sp. z o.o., ul. Barska 47, 87-800 Włocławek
  320. F.U.H.GROCHOWIAK HOTEL GROCHOWSKI WALERIAN GROCHOWSKI, ul.MIĘDZYRZECKA 90, 21-400 ŁUKÓW
  321. Szkoła Podstawowa nr 312, ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
  322. Gmina Gozdowo, ul. K. Gozdawy 19, 09-213 Gozdowo
  323. Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku, Gołębiewek Nowy 54, 99-300 Kutno
  324. Wald Glob sp. j. Jan Radecki, ul. Kościuszki 41, 06-100 Pułtusk
  325. MUZOLKA Aleksandra Tobolska, ul. Popiełuszki 3/33, 10-985 Olsztyn
  326. Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego, Bujny Szlacheckie 51, 97-425 Zelów
  327. Gmina Zelów, ul. Żeromskiego 23, 97-425 Zelów
  328. P.U. ERTA Rafał Tarnawski, ul. Ciasna 7/A, 80-111 Gdańsk
  329. Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach, Gliwicka 276, 40-862 Katowice
  330. Lalibam S.C., ul. Kossaka 12, 01-756 Warszawa
  331. Siemens Sp. z o.o., ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
  332. Przedszkole Nr 196 "Kraina Misiów", ul. Nabielaka 18a, 00-743 Warszawa
  333. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowe i Usługowe "DOMBUD" Sp.z o.o., ul.Brzeska 174, 21-500 Biała Podlaska
  334. Pracownia Stolarska Buratino Piotr Wachowicz, ul. Lewinowska 43B, 03-684 Warszawa
  335. Niepubliczny terapeutyczny punkt Przedszkolny "Vitautia", Sikorskiego 29c, 05-200 Wołomin
  336. FHU HANSER Krzysztof Rowicki, ul. Gaj 19, 07-140 Sadowne
  337. Przedszkole Niepubliczne "Sigma i Pi", ul. Kosynierów 17, 21-040 Świdnik
  338. Sun Kiss Travel Iwo Iwandżijski, ul. Odyńca 69, 02-644 Warszawa
  339. PWU-H EDBUDEX, Targowa71A, 05-120 Legionowo
  340. Budownictwo PSB Osiński i Syn Sp. z o.o. Sp.k., ul. Dzierżoniowska 16c, 57-100 Strzelin
  341. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wlkp.1918-1919, ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
  342. Art Global Sp. z o.o., ul. Zwoleńska 60 D, 04-765 WARSZAWA
  343. Gimnazjum im. J. Kusocińskiego z oddziałami integracyjnymi, Łobudzice 54, 97-425 Zelów
  344. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, AL. Solidarności 77, 00-090 Warszawa
  345. Mariusz Skóra CONFIANCE, ul. Lea 11B/8, 30-048 Kraków
  346. WINNICKI sp. z o.o., ul. Chopina 117A, 96-500 Sochaczew
  347. POŚREDNICTWO FINANSOWE ARTUR MISZEWSKI, ul. Gorkiego 21/3, Szczecin 70-390
  348. Fundacja na rzecz kształcenia i wychowania, ul. Korzystna 7, 03-626 Warszawa
  349. Prywatne Przedszkole Językowe "Promyczek" w Goleniowie, ul. Konstytucji 3 Maja 29, 72-100 Goleniów
  350. DRAWER PPHU, Kazimierz Zaremba, ul. Kolska Szosa 7c, 62-700 Turek
  351. Przedszkole Miejskie nr 40, ul. Orzegowska 18a, 41-907 Bytom
  352. Zespół Szkół Specjalnych, ul.B.Chrobrego 83 Pęchery-Łbiska, 05-502 Piaseczno
  353. Rada Rodziców w Przedszkolu Nr 228, ul.Marzanny 8, 02-649 Warszawa
  354. Dziecięcy Raj Ewelina Szuderska Artur Szuderski Spółka Jawna, ul. Niedźwiedzia 16, 02-737 Warszawa
  355. Skanska S.A., Ul. Gen. J. Zajączka 9, 01-518 Warszawa
  356. "Lion Group" Marek Krupski, Oś. Zwycięstwa 21/71, 61-649 Poznań
  357. IZOBUD S.C. - Adam Leśniak, Bronisław Leśniak, 44-247 Żory, ul. Astrów 6A
  358. Budimex S.A., ul. Stawki 40, 01-040 Warszawa
  359. Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Słowackiego 12, 97-545 Gomunice
  360. Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych INSAN PLUS Kamil Calicki, ul. Witosa 61, 25-561 Kielce
  361. Elżbieta Ślęzak Niepubliczny Żłobek Tygryski, ul. Walerego Sławka 27, 30-633 Kraków
  362. Euro-Remont.s.c., al. Jana Pawła II 57, 01-024 Warszawa
  363. Pesmenpol sp. z o.o., ul. Słowackiego 75A, 32-400 Myślenice
  364. Zespół Szkół w Otrębusach, ul. Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy
  365. Centrum Terapii Delfin Sylwia Sroka, Gnojnik 611, 32-864 Gnojnik
  366. Optima Media Krzysztof Lojan, ul. Walki Zbrojnej 24, 32-200 Miechow
  367. BUDMAR Sp. z o.o., ul. Krańcowa 31-33 A, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  368. Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Małe Kajtki", ul. Włodarzewska 65 d, 02-384 Warszawa
  369. Polska Spółka Energetyczna Sp. z o.o, Al. Politechniki 44, 93-590 Łódź
  370. ADEZ S.C., ul. Powstańców Śl. 109, 44-268 Jastrzębie-Zdrój
  371. Zespół Szkół Ogólnokształcących, Kilińskiego 40, 97-425 Zelów
  372. Rosabud S.A., ul. Gazowa 5/7, 26-600 Radom
  373. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie, Borzechow Kolonia 227, 24-224 Borzechów
  374. ART BENATA Beata Łęska-Jasiak Niepubliczne przedszkole FIQMIKU, ul. Szarotki 6 m. 7, 02-609 Warszawa
  375. Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Kasztanowa 33, 43-600 Jaworzno
  376. Office Plus Warszawa Sp. z o.o., ul. Słupecka 4/85, 02-309 Warszawa
  377. PUH MARAND Andrzej Marciak, ul.Słupska 23, 78-400 Szczecinek
  378. Opieka Dzienna nad dziećmi Krystyna Wnuk-Trzęsała, ul. Gonzagi 6, 01-994 Warszawa
  379. Getmar Usługi Remontowo Budowlane - Grzegorz Miazek, ul. Dzieci Polskich 14A,97-200 Tomaszów Maz.
  380. GAB-BUD Zbigniew Gabelski, ul. Jana Kazimierza 16, 07-130 Łochów
  381. MARGO WYPOSAZENIE MAGAZYNOWE, ul. TYSIĄCLECIA 21, 24-103 ŻYRZYN
  382. Żłobek Dobry Start Sylwia Bąkowicz, Ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 2B m. 45, 02-972 Warszawa
  383. Zespół Szkół Publicznych w Wilkowie, Wilków 66A, 24-313 Wilków
  384. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 56, ul. Antoniego Fontany 1, 01-835 Warszawa
  385. Mami Coaching S.C. Natalia Kamińska Marzena Witczak, ul. Ludwika Narbutta 38 m. 24, 02-541 Warszawa
  386. PROJEKTY,NADZORY,KOSZTORYSOWANIE mgr inż. Maciej Chowaniec, Ul.Kościuszki 67A, 34-425 Biały Dunajec
  387. PI-M PROGRESS Z.D.S. Chmielak Sp.J, ul. Makowa 1, 59-101 Polkowice
  388. Przedszkole Publiczne nr 12, Oś. Słoneczne 5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
  389. MTS Spółka Jawna T. Sternik – M.Sternik, ul. Kolejowa 8, 21-100 Lubartów
  390. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10, ul. Wodzisławska 46, 44-200 Rybnik
  391. Usługi Ogólnobudowlane Bog-Bud Glinski Bogdan, Gawlowo 4, 05-190 Nasielsk
  392. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej, ul. Literacka 20, 05-822 Milanówek
  393. Przedszkole nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im.J.Brzechwy, os. Korfantego, 44-240 Żory
  394. FERRYMAN Ryszard Kujawa Spółka Komandytowa, ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa
  395. Lami Joanna Suwińska-Kopeć, ul. Górczewska 181/605G, ul. Górczewska 181/605G
  396. Żłobek Cudaki-Słodziaki Małgorzata Radlińska-Futyma, ul.F.M.Lanciego 14/82, 02-792 Warszawa
  397. PHU DEMAR Waldemar Szmulik, ul. Wał Miedzeszyński 132a, 04-987 Warszawa
  398. Rednet Dom sp. z o.o., Ul. Dywizjonu 303 nr 129b, 01-407 Warszawa
  399. PPHU "PANEX" Dariusz Pankiewicz, Cybulice Duże ul. Kwiatowa 4, 05-152 Czosnów
  400. Fundacja Sensoria, Ul. Racławicka 15/19, 53-149 Wrocław
  401. Waldemar Kawula Stalserwis, Zielona 167, 32-082 Bolechowice
  402. Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Budowlanych Mirosław Kulesza, ul. Leśna 16,05-126 Wólka Radzymińska
  403. Gmina Bojadła, ul. Sulechowska 35, 66-130 Bojadła
  404. Stowarzyszenie JESTEM, ul. Nałkowskich 107/3u, 20-470 Lublin
  405. AMM Dom Sp. z o.o., ul Bartycka 24, 00-716 Warszawa
  406. Fundacja Joint Distribution Committee Poland, ul. Chmielna 9a, 00-021 Warszawa
  407. Szkoła Podstawowa nr im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 51, 05-200 Wołomin
  408. Niepubliczny punkt przedszkolny Edu Szkraby, Elżbieta Tryburcy-Kubacka, ul. Wioślarska 2/2, 05-825 Grodzisk Maz.
  409. Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Antoś", ul. Raszyńska 30, 05-816 Michałowice
  410. Przedszkole Publiczne Melodia, ul. Dunikowskiego 2, 05-501 Piaseczno
  411. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD – Przemysłówka, ul. Biskupińska 11, 85-375 Bydgoszcz
  412. Perfect Partners, Marek Przyborek, Chopina 49b, 05-092 Łomianki
  413. For Fun sp. z o.o., ul. Biała 4/23, 00-895 Warszawa,
  414. Przedszkole nr 21, Ul. Bracka 9, 44-251 Rybnik
  415. GFX3D Studio Małgorzata Dobrzańska, ul. Sportowa 19 A, 05-075 Warszawa-Wesoła
  416. “Dachy z Borów” Arkadiusz Kroplewski, Wojciech Zieliński, Ul. Przemysłowa 2
  417. PHU TOMEX Tomasz Zagubień, Tonkiele 29, 17-312 Drohiczyn
  418. Przedszkole Niepubliczne nr 27 BRATEK II, Leopolda Lisa Kuli 99, 05-270 Marki
  419. Polski Instytu Spraw Międzynarodowych, ul. Warecka 1a, 00-950 Warszawa420.
  420.  Przedsiębiorstwo KJS Krzysztof Szurgot, 62-600 Koło, ul. Konarskiego 26
  421. Gminne Przedszkole w Trzebieszowie, Trzebieszów drugi nr 90, 21-404 Trzebieszów
  422. Twój Dom s.c, 80-462 Gdańsk, ul. Jana Pawła II 6D/2, 80-462 Gdańsk
  423. "BIRKBUD" Andrzej Biruk i Wspólnicy Spółka Jawna, ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok
  424.  PAMIR SP.Z O.O., ul. Świderska 37, 03-128 Warszawa
  425.  Zespół Szkolno-Przedszkolny - Gminne Przedszkole w Wojsce, ul. Powstańców Śląskich 78, 42-690 Tworóg, Wojska
  426.  Naantali Natalia Wall, Ugorek 16, 03-147 Warszawa
  427.  Infraco sp.zoo, ul. Modlińska 129/U9, 03-186 Warszawa
  428.  CERTIS Jacek Dmowski, ul.Powstańców Śląskich 108B/36, 01-466 Warszawa
  429.  EDUACTIVE S.C. Agnieszka Maj-Kleszowska Anna Firka-Rokicka, Al. KEN 20 lok. U3, 02-797 Warszawa,
  430.  E.W. RENTAL Sp. z o.o., ul. Bysławska 82/304, 04-993 Warszawa
  431.  Przedszkole nr 21, Przedszkole nr 21, 44-251 Rybnik
  432.  Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej, 05-840 Brwinów, ul. Kościuszki 4a
  433.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr, ul Obrońców pokoju 4, 44-105 Gliwice
  434.  I Liceum Ogólnokształcące, ul. Staszica 2, 73-110 Stargard
  435.  Przedszkole Integracyjne nr 38, Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa,
  436.  Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach, Szkolna 6, 42-675 Ziemięcice
  437.  Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie, ul. Kasztanowa 33, 43-600 Jaworzno,
  438.  Mercus Logistyka Sp. z o.o. ul. Kopalniana 11, 59-101 Polkowice
  439.  Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Wola Dereźniańska 93, 23-400 Biłgoraj
  440.  C.T.R.D. i R. EUREKA s.c., ul. Bacha 3B, 43-100 Tych
  441.  Amaltea Zespół Edukacji Dwujęzycznej Anna Zalewska-Lipka, ul. Wspólna 35, 05-075 Warszawa,
  442.  OLCOM Przemysław Olszewski, Ul.Włosciańska 10 lok. 12, 01-710 Warszawa
  443.  OMNIRES SP. Z O.O, UL. KLESZCZOWA 18, 02-485 WARSZAWA
  444.  Mistrzowie Imprez Marcin Rybarczyk, Gassy 26 A, 05-520 Konstancin Jeziorna
  445.  "RENOBUD" Jacek Seredyński, ul. Św. Anny 7, 43-230 Goczałkowice-Zdrój
  446.  Powiat Stargardzki, ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard
  447.  MY FILM PRODUCTIONS, ul. Solec 81B/A-51, 00-382 Warszawa
  448.  Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska, ul. Witosa 17, 40-832 Katowice,
  449.  Dorbud Spółka Akcyjna, ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce
  450.  DANIEL FLISEK Pro-form, Gończyce 103 A, 08-460 Sobolew
  451.  Frapol sp. z o.o., Mierzeja Wiślana 8, 30-832 Kraków
  452.  Miasto Gliwice, ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice
  453.  Miasto Rybnik, ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik
  454.  Jakub Królikowski, ul.Wierzbowa 51, 62-080 Lusowo
  455.  SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA RAZEM BYĆ, Małachowo Szemborowice  12, 62-230 Witkowo
  456.  F.U.H. GROCHOWIAK WIOLETA GROCHOWSKA, ul. MIĘDZYRZECKA 90, 21-400 ŁUKÓW
  457. Usługi Budowlano-Handlowe "RENOBUD" Jacek Seredyński, ul. Św. Anny 7, 43-230 Goczałkowice-Zdrój
  458. FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JAWOREX GRZEGORZ JAWORSKI, UL. WITOSA 15, 44-196 KNURÓW
  459. Gmina Wyszków, Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków
  460. Kochany Maluch Anna Myśliwiec, ul. Rudnickiego 3a/6h, 01-858 Warszawa
  461. Firma Usługowo-Handlowa Toram, Tomasz Oramus, Brzozowa 6b, 43-243 Wisła Wielka
  462. RUBIK SCHOOL SP. Z O.O., ul. DOMANIEWSKA 41, 02-672 WARSZAWA
  463. Gmina Iłowo-Osada, ul. Wyzwolenia 5, 13-240 Iłowo-Osada
  464. Miasto Rybnik, ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik
  465. PPHU ZIMAX-BUD ZBIGNIEW JASIŃSKI, AL.KRAKOWSKA 186, 05-552 ŁAZY
  466. Tup-Tup sp z o.o, Ul. Wiedeńska 108, 30-147 Kraków
  467. PPHU FINISHOUSE JAN PRUS, AL KATOWICKA 179, AL KATOWICKA 179
  468. Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne INSBUD Jerzy Piątek,  ul.Starowiejska 82c, 38-200 Jasło
  469. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE, ENTLICZEK PENTLICZEK PATRYK JASIŃSKI, UL.SKOROSZEWSKA 5 LOK 7, 02-495 WARSZAWA
  470. ALTOR sp. z o.o., ul. Niekłańska 11A lok.1, 03-924 Warszawa
  471. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A., ul. Przemysłowa 8, 28-300 Jędrzejów
  472. Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe WIKTOR sp.j., ul. Kolejowa 8, 97-500 Radomsko
  473. Cypiskowo.pl, ul. Zajączka 34, 05-506 Lesznowola
  474. Gmina Drużbice, Drużbice 77 A, 97-403 Drużbice
  475. Przedszkole Niepubliczne  nr 15 BRATEK, Leopolda Lisa Kuli 99, 05-270 Marki
  476. Żłobek  - Mały Krzyś, Ul. Rejtana 19 B, 05-410 Józefów
  477. Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach, Gliwicka 276, 40-862 Katowice
  478. Mateusz Kłosowski, ul Mickiewicza 4, 66-320 Trzciel
  479. Hydro-Tech Instal Sp. z o.o., ul. Al. Jana Pawła II 17 A, 05-250 Radzymin
  480. Marek Paciorek, ul. Ostrobramska 78 m 64, 04-175 Warszawa
  481. PHU Helion Artur Dziechciarski, ul. Dwudzistolatków 4/18, 02-157 Warszawa
  482. Pomorskie Centrum Edukacyjne Barnim Sp. z o.o., ul. Konstytucji 3 Maja 29, 72-100 Goleniów
  483. Anna Ziarko, ul. Staszica 140A, 96-500 Sochaczew
  484. Michał Kura Vena Progres, ul. Józefa Brodowicza 6, 31-518 Kraków,
  485. Paweł Kurkowski Ogródek Krasnoludków, ul. Reduta 31/28, 31-421 Kraków
  486. HYDRO-SYSTEM Marcin Czernicki Przybyszew, Ul. Przybyszkowice 23, 26-803 Promna
  487. Granabud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Gębal, ul. Górczewska 116a/70, 01-460 Warszawa
  488. FIBA s.c. Grzegorz Piwnik, Piotr Iskrzyński, 97-561 Ładzice, Stobiecko Szlacheckie 158
  489. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Wola Dereźniańska 93, 23-400 Biłgoraj
  490. Maciej Wolanski, ul.Święcickiego 12, 01-614 Warszawa
  491. "ECCO" KONSORCJUM, Dąbrówka Kościelna 100, 18-210 Szepietowo
  492. Acerbud Krzysztof Kawiński, ul. Łukowska 7/87, 01-133 Warszawa
  493. ADEZ S.C., ul. Powstańców Śl. 109, 44-268 Jastrzębie-Zdrój
  494. AHU KURPIE Maria Magdalena Parzychowska-Kurpiewska, ul. Dobrzańskiego 14/27, 07-410 Ostołęka
  495. Arbud SP. Z O O .Spolka Komandytowa, Staroopatowska 24 lok. 52, 26-600 Radom
  496. Art Global Sp. z o.o., ul. Zwoleńska 60D, 04-765 Warszawa
  497. Dziecięcy Raj Ewelina Szuderska Artur Szuderski Spółka Jawna, ul. Niedźwiedzia 16, 02-737 Warszawa
  498. BUD-MIX  Usługi Remontowo-Budowlane Adam Kulasiński, ul. Kościelna 7, 05-230 Kobyłka
  499. Budimex S.A., 01-040 Warszawa, ul. Stawki 40
  500. Budmed Przetsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o., ul. Raciborska 85, 47-440 Zawada Książęca
  501. Budopap - Sp. z o.o., ul. Opolska 103a, 47-300 Krapkowice
  502. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini SiJ Cechini Sp.J., ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
  503. Cieślak i Syn Maciej Cieślak, ul. Łukowa 9/4, 02-767 Warszawa
  504. D & F Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 40, 05-816 Michałowice Wieś
  505. ECOTEMAT SP. z o.o., ul. Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość
  506. EDU-KOM Sp. z o.o., ul. Wincentego Danka 8/U8, 31-229 Kraków
  507. F.U.H. Grochowiak Wioleta Grochowska, ul. Międzyrzecka 90, 21-400 Łuków
  508. FALKOPIA Sp. z o.o., Pl. Targowy 2, 95-100 Zgierz
  509. FIRMA BUDOWLANA "REM-BUD-I" BRONISŁAW DRĄG SPÓŁKA JAWNA, AL. JANA PAWŁA II 60B, 37-450 STALOWA WOLA
  510. Fluence Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 44/52, 01-224 Warszawa
  511. Frajda S.C. Beata Jankowska-Więska, Ul. Damrota 66, 43-100 Tychy
  512. Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa
  513. Gab-Max Mariusz Gadebski, ul. Kolejowa 10, 07-130 Łochów
  514. Gabinet Stomatologiczny Magdalena Fronczak, Ul. Malczewskiego 13, lok. B i C, 05-091 Ząbki
  515. GFX3D Studio Małgorzata Dobrzańska, ul. Sportowa 19 A, 05-075 Warszawa-Wesoła
  516. Gmina Gryfice, Pl. Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice
  517. Gmina Kąty Wrocławskie, 55-080 Kąty Wrocławskie, Ul. Rynek Ratusz 1
  518. Gmina Miasto Szczecin, Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin
  519. GMINA MIEJSKA KRAKÓW, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków
  520. Gmina miejska Żory, Aleja Wojska Polskiego 25, 44-240 Żory
  521. Gmina Młynarze, ul. Ostrołęcka 7, 06-231 Młynarze
  522. Gmina Raków, ul. Ogrodowa 1, 26-035 Raków
  523. "Przedsiebiorstwo Budowlane Produkcyjno - Handlowe HENBUD" Henryk Kaczor, 62-270 Kłecko, ul. Wojtkowiaka 16
  524. Przedsiębiorstwo Budowlane INTRABUD Sp. z o.o., ul. Szkolna 2A/10, 58-160 Świebodzice
  525. Karuzella Kids sp.zoo, ul. Szulborska 3/5 lok. U1, 01-104 Warszawa,
  526. Klub Malucha Baby Town, ul. Armii Krajowej 18, 97-400 Bełchatów
  527. L-4 Piotr Laskowski, Bluszczanska 69c m.17, 00-712 Warszawa
  528. Małgorzata Jakubiec, ul. Lisa-Kuli 70i/2, 05-260 Marki
  529. MANSA Stożek Sp.j., Al. Stanów Zjednoczonych 72/60, 04-036 Warszawa
  530. Marta Grzesik Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata", Ul. Słowiańska 3/22, 32-031 Mogil
  531. MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k., Ul. Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
  532. Miasto Otwock, ul. Armii Krajowej 5, 05-400 Otwock
  533. Miasto Piotrków Trybunalski, Pasaż Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski
  534. MY FILM PRODUCTION, ul. Solec 81B/A-51, 00-382 Warszawa
  535. Nafibud S.A., ul. Żwirki i Wigury 61, 17-100 Bielsk Podlaski
  536. Novum Centrum Techniki Grzewczej i Sanitarnej Stanisław Markiewicz, ul. Mięsowicza 2, 38-400 Krosno
  537. P.H.U. Budomur Sp. zo.o., ul. Ogrodowa 5, 06-100 Pułtusk,
  538. Perspiucio Sp z o.o., Al. 3 maja 2/114, 00-391 Warszawa
  539. Zakład Usług Ogólnobudowlanych Alojzy Pilaciński, Wilków Polski 28, 05-155 Leoncin
  540. PM BIURO Sławomir Granosz, 50-439 Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki 124A
  541. Polfarmex SA, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno
  542. Preschool Group sp. z o.o., Rokosowska 7 m 56, 02-348 Warszawa
  543. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Probud s.c., Władysławów 11a,  96 500 Sochaczew
  544. Progress Sport, Szymanowice Dolne 3, 27-640 Klimontów
  545. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DRA-BUD" Sp. z o.o., ul. Reymonta 16A, 96-500 Sochaczew,
  546. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o., 20-309 Lublin, ul. Łęczyńska 37
  547. Przedszkole Dzieci Świata M. Pilszek - Lipka, J. Kant s. c, ul. Dywizjonu 303 nr 125, 01-470 Warszawa
  548. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA, UL. MAJOLIKOWA 29, 03-125 WARSZAWA
  549. Publiczna Szkoła Podstawowa z Publicznym Przedszkolem w Młynarzach, ul. Ostrołęcka 24, 06-231 Młynarze
  550. RAWBUD-Rawicz  Sp. z o.o., Masłowo k/Rawicza   ul. Śląska 88, 63-900 Rawicz
  551. Rem-Budex Czesław Iwanicki, Wrocławska 16/58, 01-493 Warszawa
  552. Usługi Wielobranżowe Remontowo Budowlane Ryszard Majewski, ul. Dr Łuszcza 7, 26-006 Nowa Słupia
  553. SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO, UL. FABRYCZNA 1, 05-500 PIASECZNO
  554. Santrek sp. z o.o., ul. Teligi 12 lok 32, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
  555. Skanska S.A., Ul. Gen. J. Zajączka 9, 01-518 Warszawa,
  556. Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach, 40-862 Katowice, Gliwicka 276,
  557. SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA RAZEM BYĆ, Małachowo Szemborowice  12, 62-230 Witkowo
  558. Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" STO, ul. Głogowa 2 b, 02-639 Warszawa
  559. Supenzo Kamil Harasiuk, ul. Dubois 22/22, 15-349 Białystok,
  560. SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 162, 02-554 WARSZAWA,
  561. Szkoła Języków Obcych Europa College, ul. Rynek 26, 26-020 Chmielnik
  562. Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska, ul. Witosa 17, 40-832 Katowice,
  563. Techno-Invest sp. z o.o. w Nowogardzie, Ul. Boh. Warszawy 26a, 72-200 Nowogard,
  564. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A., 10-540 Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21
  565. ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 9 I GIMNAZJUM NR 9 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO, ul. Wiolinowa 6, 02-785 Warszawa
  566. Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Muszyński, ul. Wkrzańska 14, 72-010 POLICE
  567. Zakład Remontowo-Budowlany "Plast-Bud" Mariusz Dawidowski, ul. Wiślana 17/4, 44-119 Gliwice
  568. Zakład Remontowo - Budowlany Rachwał s.c., ul. Partyzantów 25, 23-300 Janów Lubelski
  569. Zespół Placówek Oświatowych im. Matki Kolumby Białeckiej, ul. Karczówkowska 15, 25-711 Kielce
  570. Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Kamionce Wielkiej,  Kamionka Wielka 154, 33-334 Kamionka Wielka, 

Żłobek Cudaki-Słodziaki Małgorzata Radlińska-Futyma, ul.F.M.Lanciego 14/82, 02-792 Warszawa

Nasza oferta

Osłony na kaloryfery których kolor barwienia i lakierowania jest dowolny wykonujemy w następujących wersjach:

Rattan

Rattan osłona do grzejników

Zabudowa grzejników wykonana z maty rattanowej w ramach z drewna lub MDF-u

więcej

MDF

MDF osłona do grzejników

Zabudowa kaloryferów wykonana z lakierowanej płyty MDF. Grubość płyty wynosi 12 mm, otwory średnicę 60 mm.

więcej

Duo

Duo osłona do grzejników

Obudowa kaloryfera wykonana ze stalowej blachy perforowanej połączonej z ramą z drewna lub MDF-u.

więcej

Performa

Performa osłona do grzejników

Obudowa grzejnika wykonana z lakierowanej proszkowo stalowej blachy perforowanej z elementami z płyty MDF.

więcej

Rama

Border osłona do grzejników

Zabudowa grzejnika wykonana z MDF-u lub drewnianej kraty obsadzona w ramie

więcej